Hakkımızda

Sanat Bilgi Teknolojileri, yönetim yazılımlarına odaklanmış yerli sermayeli bir kuruluştur. Firmamız, yazılım üretim ve satışının yanında, firmalara özel çözümler de sunmaktadır.

Yazılım Bilgi teknolojileri ile ilgili her türlü gereksinim ve problemlere, Kullanıcıya Özel Çözümler de getirmektedir. Bilişim sektörünün çeşitli alanlarında faaliyet gösteren, tecrübeli ve dinamik bir kadronun bir araya gelmesi ile kurulan SANAT Bilgi Teknolojileri , yazılım üretim ve donanım hizmetlerinde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, profesyonel yaklaşımını kalite ve düşük maliyetle birleştirip sizlere en uygun çözümleri sunmak için çalışmaktadır

Ürünlerimizin arkasında güvenilir, tecrübeli, dinamik ve güçlü bir kadro bulunmaktadır SANAT Bilgi Teknolojileri yazılım sektöründe kendisini sürekli geliştiren bir yapıya sahiptir. Üretilen yazılımların sade ve kullanışlı olmasına dikkat etmektedir.

Yazılım gereksinimi duyan şirketler, var olan paket programların, kendilerine cevap vermediği durumlarda, özel yazılımlara başvurmaktadır. Sanat Bilgi Teknolojileri olarak sadece paket programlarla değil, özel üretim yazılımlarımızla da kullanıcıların yanında olmayı ve bu yazılımları geliştirerek firmaların işlerini kolaylaştırmayı kendine hedef olarak belirlemiştir.

Müşterilerimize sunduğumuz yazılım çözümlerimiz tamamen kendi ekibimiz tarafından üretilmektedir.

Misyonumuz

Misyonumuz, kurumların şirketlerin, iş yönetimi gereksinimlerini karşılayacak, farklı yazılımlarla entegre çalışabilen, yenilikçi ve modern teknolojiye sahip yazılım çözümleri üreterek, müşterilerine, çalışanlarına ve, iş ortaklarına değer katmaktır.

Her geçen gün kendini yenileyen ve geliştiren, hizmetin en iyisini en uygun seçeneklerle sunmayı hedefleyen Sanat Bilgi Teknolojileri kadrosu olarak, sadece şirketimizin ticari kazancını değil, aynı zamanda müşterilerimizin, çalışanlarımızın koşulsuz memnuniyetini benimsemiş olan bizler; Kaynakların etkin ve verimli kullanılmasını sağlamak, Teknolojik yeniliklere hemen adapte olabilen esnek yapılar kurmak, Tüm sistemlerin birbiriyle uyumlu olduğu entegre çözümler sunmak, Verdiğimiz tüm hizmetleri kesintisiz gerçekleştirebilmek için çalışmaktayız.

Vizyonumuz

Sanat Bilgi Teknolojileri, kurumların, şirketlerin verimli yönetiminde farklı teknolojilerin verimli ve eş zamanlı kullanılması gerektiğine inanır. Bu çerçevede, verimli çalışmayı sağlayacak her türlü yazılım, donanım ürün ve hizmetini, mevcut iş ortaklığı kanallarını her zaman müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun çözümler geliştirerek, hizmet verdiği herkese nitelikli projeler sunmak için çalışmaktadır.